riverside1.pngriverside2.pngriverside4.pngszczesliwe-rodziny.png
Dzisiaj jest: 22 Wrzesień 2018    |    Imieniny obchodzą: Tomasz, Maurycy

Róża różańcowa małżeństw rozbitych, w separacji, zagrożonych

Jeśli Twoje małżeństwo się rozpadło, jesteście po rozwodzie albo w kryzysie, ale nadal wierzysz w moc sakramentu małżeństwa i ufasz, że Twój współmałżonek jest Ci dany przez Boga na zawsze, to zapraszamy Cię do Roży Różańcowej małżeństw rozbitych, w separacji, zagrożonych. Zapraszamy do codziennego odmawiania jednej tajemnicy Różańca w intencji współmałżonka i innych uczestników Róży oraz trzeciej intencji, która co miesiąc ulega zmianie. Modlitwa za współmałżonka może okazać się uzdrowieniem dla ciebie i niego, a może uzdrowieniem dla Waszego małżeństwa? Błogosław małżonka, a Pan Bóg przez wstawiennictwo Maryi z pewnością Wam pobłogosławi.

Nazywamy się Beata i Andrzej Kaczyńscy. Jesteśmy małżeństwem od 18 lat, mamy dwoje dzieci, mieszkamy w Ostrołęce. Należymy do Odnowy w Duchu Świętym. Jakiś czas temu w naszych sercach zrodziło się pragnienie aby założyć różę różańcową małżeństw trudnych. Sami byliśmy takim małżeństwem na skraju rozpadu, ale Pan Bóg je uratował. Pragnienie szybko przeszło w czyn i wkrótce udało się zebrać ponad 20 osób, które modlą się w Róży. Czy chcesz do nas dołączyć?

My odmawiamy początek Różańca, pozostali uczestnicy kolejne tajemnice. Każda osoba odmawia jedną tajemnicę Różańca według listy. Co miesiąc następuje zmiana tajemnicy o jedną w przód. Modlimy się w dwóch stałych intencjach, oraz trzecią, która co miesiąc ulega zmianie:

  • O łaskę przebaczenia, miłości i pojednania z małżonkiem, uzdrowienia zranień i wszystkiego co uzdrowienia wymaga;
  • Za wszystkie osoby (ich współmałżonków i ich dzieci) z naszego kółka różańcowego;
  • Trzecia intencja co miesiąc jest inna.

 

Preferujemy kontakt mailowy – tą drogą wysyłamy co miesiąc listę osób i tajemnic oraz intencje i inne informacje. Ale możliwy jest również kontakt telefoniczny – informacje wysyłamy przez sms.

Czy chcesz do nas dołączyć?

Beata i Andrzej

tel. 516 398 224 (Beata), 601 915 711 (Andrzej)

email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.